Представники ВГО «УТМА» взяли участь у IX з’їзді Федерації роботодавців України

27 листопада 2012 року

В ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім”» 27 листопада 2012 року відбувся IX з’їзд Федерації роботодавців України, в якому взяли участь Голова Ради ФРУ Дмитро Фірташ, Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова,Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, члени Ради Федерації роботодавців України, представники галузевих і територіальних організацій роботодавців, асоційовані члени ФРУ, у тому числі Голова правління всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Андрій Антонюк, Почесний член правління ВГО «УТМА» Євген Червоненко та Співголова правління ВГО «УТМА» Олександр Круліковський.

 Виступаючи перед делегатами IX з’їзду ФРУ з доповіддю про результати роботи Федерації роботодавців України за звітний період, Голова Ради ФРУ Дмитро Фірташ зазначив, що «за двадцять років в Україні з’явився новий клас людей — це власники бізнесу, роботодавці. Своїми рішеннями і діями вони відповідають за мільйони людей, які у них працюють. Вони створюють нові робочі місця та інвестують свої гроші в Україну. Ці люди ставлять перед собою сміливі цілі і досягають результату. Ідеї та можливості таких людей необхідно об’єднати. Роботодавці — це та сила, яка здатна втілювати якісні зміни в Україні та світі».

Д. Фірташ також ознайомив делегатів IX з’їзду ФРУ з основними напрямками діяльності Федерації роботодавців України на 2013 рік, зокрема:

1. Стимулювання розвитку економіки та запобігання кризовим явищам:

- проведення податкової реформи, недопущення штучного вимивання обігових коштів підприємств;

- вжиття заходів щодо забезпечення підприємств обіговими коштами, стабілізація валютного та грошово-кредитного ринків.

2. Захист національного товаровиробника:

- максимальне використання можливостей митно-тарифного, а також нетарифного регулювання;

- введення преференцій для національних товаровиробників при закупівлях за бюджетні кошти і закупівлях держпідприємств;

- впровадження дієвої системи підтримки монофункціональних міст та містоутворюючих підприємств.

3. Стимулювання створення робочих місць:

- удосконалення законодавства, що стимулює залучення інвестицій і створення робочих місць;

- реформування системи загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- створення ефективного ринку праці в Україні.

4. Дерегуляція господарської діяльності, створення умов для сприятливого регуляторного середовища ведення бізнесу:

- створення та адміністрування Національного реєстру контролюючих органів;

- практичне застосування організаціями роботодавців, їх об’єднаннями нового інструментарію з представництва та захисту інтересів своїх членів під час здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності;

- продовження роботи з відновлення функціональності базового Закону щодо нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності;

- продовження роботи зі спрощення регуляторних процедур входу та виходу з бізнесу, зменшення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, скорочення документів дозвільного характеру.

Делегати IX з’їзду Федерації роботодавців України ухвалили Резолюцію, в якій зазначили, що «ключовою задачею їхньої діяльності на найближчі роки є забезпечення зайнятості населення та скорочення безробіття в Україні шляхом розвитку підприємництва, внутрішнього ринку, скорочення дефіциту торгового балансу, здешевлення кредитних ресурсів та стимулювання приватних інвестицій в економіку України».

 

Перехід на сайт ФРУ з фотографіями.